התחדשות עירונית


אשרובילד יוזמת ומקדמת פרוייקטים של התחדשות עירונית.

החברה מאמינה מאוד בפרוייקטים של פינוי בינוי באיזורים בהם ניתן להרוס מבנים קיימים ולבנות במקומם מבנים חדשים.

אשרובילד בעד פרוייקטים של פינוי בינוי ולתפיסתה ביכולתם של פרוייקטים כאלה לפתח את מרכזי הערים, להוסיף יחידות דיור ובכך לסייע בהגדלת היצע הדיור ולעיתים גם בהגדלת מקומות התעסוקה באותו איזור.

אשרובילד מאמינה שפרוייקט פינוי בינוי מוצלח הינו בחזקת win-win situation בחתך חוצה שכבות של כל הגורמים המעורבים בתהליך - מרמת הדייר ועד רמת המדינה משום ש:

  1. הדייר: הדייר יהנה מדירה חדשה, בסטנדרט בנייה גבוה, תוספת של כ 25 מ"ר בנוסף לשטח החוקי הרשום בדירה הישנה, חניה צמודה, מעלית, שטחים משותפים משודרגים בהשוואה לדירה הישנה וככל שמתאפשר יקבל הדייר גם מחסן.
  2. תושבי האיזור: פרוייקט פינוי בינוי מגדיל את היצע הדיור ומאפשר מעבר מגורים למשפרי דיור, זוגות צעירים וכל מי שחפץ בהגשמת חלום הדירה חדשה
  3. הרשות המקומית: הרשות המקומית תהנה מכך שחברה יזמית תפתח על חשבונה איזור שלם, תייצר עוד יחידות דיור ולעיתים בפרוייקט יתווספו מבני ציבור חדשים (בתי כנסת, גני ילדים, בתי ספר, ספריה שכונתית וכו'). לעיתים בפרוייקטים של פינוי בינוי מתווספים לבניינים החדשים גם שטחי מסחר ומשרדים, מה שמגדיל גם את היצע התעסוקה באותו איזור.
  4. המדינה: המדינה תהנה מהוספת יחידות דיור שתסייע בהגדלת היצע הדיור וזאת ללא הקצאת שטחים (לרוב הפרוייקט מבוצע בשטח המקורי אך לעיתים המדינה כן מקצה קרקע משלימה – בעיקר פרוייקטים גדולים ומורכבים)
  5. החברה היזמית: בפרוייקט איכותי שמתוכנן היטב ונבנה בקפידה, החברה היזמית צפויה להרוויח. חברה שמרוויחה בפרוייקט כלשהו תמשיך הלאה לפרוייקט הבא – תהליך זה של היזון מהווה טריגר עיקרי לפיתוח אזורי ולהתחדשות העירונית.

 

מעוניינים לקדם פרוייקט פינוי בינוי?

צרו קשר עם אשרובילד: 077-4324321

Comments are closed.

אשרובילד AshroBuild
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן Secured By miniOrange