אשרובילד בע"מ (AshroBuild LTD)  הינה חברה העוסקת בהתחדשות עירונית (בפרט בפינוי בינוי) תיווך, שיווק וייעוץ נדל"ן.

אשרובילד יוזמת ומקדמת פרויקטים של פינוי בינוי מתוך אמונה שלפרוייקט מוצלח אפקט רחב מהדייר ועד המדינה.

החברה עוסקת בתיווך נדל"ן מסחרי, תיווך עסקים פעיליםנדל"ן למגורים והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל

תיווך נדל"ן מסחרי – ברשות החברה נכסים מסחריים רבים למכירה או השכרה – החל בקניונים, בתי מלון, מרכזים מסחריים, בניינים בשלמות, תחנות דלק, מגרשים, קרקעות, קומות מסחר, חניונים, מבני תעשייה, מחסנים לוגיסטיים, חנויות, משרדים, מחסנים ועוד.

תיווך עסקים פעילים – ברשות החברה עסקים פעילים רבים ומגוונים המוצעים למכירה, החל במפעלים, מלונות, אולמות אירועים, סטארט-אפים, רשתות מזון, בתי חרושת ועוד.

תיווך נדל"ן למגורים – החברה עוסקת בתיווך נדל"ן למגורים וברשותה קיימים נכסים אקסקלוסיביים ונכסי יוקרה למכירה כגון וילות, בתים פרטיים, פנטהאוזים יוקרתיים ומגרשים לבנייה עצמית.

השקעות נדל"ן – החברה עובדת עם מספר קרנות השקעות נדל"ן המאפשרות השגת תשואה גבוהה יחסית בהשקעה כספית נמוכה יחסית, על ידי השקעות בנכסים בארץ או בחו"ל.

החברה עובדת בשיתוף פעולה סינרגטי ודו סטרי עם עשרות רבות של משרדי תיווך, הנמנים עם מיטב משרדי התיווך מכל חלקי הארץ. שיטה זו מגדילה משמעותית את החשיפה של הנכס שמוצע למכירה או השכרה באמצעות אשרובילד בע"מ (AshroBuild LTD).

בו בעת לקוח המחפש באמצעות אשרובילד בע"מ (AshroBuild LTD) נכס לקנייה או השכרה, כאילו פנה לקבלת שירות מעשרות משרדי תיווך במקביל.

תפקידו של המתווך, כשמו כן הוא, להיות התווך, או הגורם המגשר בין שני צדדים לעסקה – מוכר וקונה, משכיר ושוכר, מחכיר וחוכר.
אנו מאמינים שתפקידו של המתווך הוא לא רק להיות זה שמביא את הצדדים להסכמה הדדית, אלא גם זה שעליו מוטלת האחריות להשיג הסכמה שתרצה את כל הגורמים המעורבים בעסקה ולאורך זמן – win win situation

אשרובילד בע"מ (AshroBuild LTD) מאפשר לך לקבל במסגרת השירות, ייעוץ נדל"ן ללא עלות.

אם בלבך התלבטות כלשהי, כגון מה נכון עבורך – האם לקנות נכס או לשכור? האם לקנות פעילות עסקית זו או אחרת או לא? מה מחיר הנכס שברשותך? וכן התלבטויות רלוונטיות אחרות, אז הגעת למקום הנכון.

משרד התיווך אשרובילד בע"מ (AshroBuild LTD) יסייע לך בכל לבטיך בדרך לקבלת ההחלטה הנכונה ביותר עבורך!

המשרד נותן לכל לקוח באשר הוא שירות VIP אישי ואמיתי שאינו מתפשר, שירות אמין ומקצועי, כזה שממנו כל לקוח יוצא מרוצה.
בין לקוחותיו של משרד התיווך אשרובילד בע"מ (AshroBuild LTD) ניתן למנות חברות ציבוריות רבות מובילות במשק, חברות פרטיות ואנשים פרטיים – שכולם מרוצים!

נשמח מאוד לשרתך.
חייג עכשיו ל 077-4324321
אשרובילד בע"מ (AshroBuild LTD) – היסודות שלנו להצלחה שלך!

Comments are closed.

אשרובילד AshroBuild
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן Secured By miniOrange